Hakkımızda

Contlearn Akademi Türkiye’nin en yenilikçi e-eğitim platformlarından birisidir. Hem bireylerin hem de kurumların e-eğitim ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için üzere yola çıkmıştır.

Hem bireyler hem de kurumlar contlearnakademi.com üzerinden diledikleri e-eğitimi satın alıp internet bağlantısına sahip her cihaz üzerinden rahatlıkla bu e-eğitimleri kullanabilirler. Sistemimiz üzerinde kullanıcıların eğitimde ilerleme durumları da takip edildiği için sistemden çıktıktan sonra geri döndüklerinde de kaldıkları yerden devam edebilirler.

Eğitimlerimiz çoğu sertifikalıdır. Eğitimleri bitiren kullanıcıların sertifikaları çok kısa süre içerisinde adreslerine yollanmaktadır. Sınav içeren eğitimleri bitiren kullanıcılara Başarı Sertifikası verilirken Sınav içermeyen eğitimleri bitiren kullanıcılara da katılım sertifikası verilmektedir.

Kurumlar ise hiçbir alt yapı kurulumuna gerek kalmadan bulut bir çözüm olarak Contlearnakademi.com aracılığı ile e-eğitimleri ve kendi eğitim içeriklerini çalışanlarına sunabilirler. Çalışanlarının sistemdeki eğitim aktivitelerini raporlayıp eğitim gelişim faaliyetlerinde de  katkı sağlayabilirler.

Hem altyapımız hem de içeriklerimiz tamamen mobil uyumludur. Contlearnakademi.com  yeni nesil e-eğitim standardı olan Tin Can Api standardıyla çalışabilen Türkiye’nin  ilk ve tek eğitim yönetim sistemi(LMS) altyapısıdır.