Sertifikasyon

Kariyer basamaklarını çıkarken pek çok zorluğun bizleri beklediğini biliyoruz. İş bulma aşamasında başlayan bu zorlu süreç kariyer yolculuğumuzun neredeyse her anında devam etmektedir. Rekabetçi iş ortamının günden güne daha da zorlaştığı günümüz dünyasında çalışanların kendilerini geliştirmeleri artık neredeyse bir zorunluluk halini almaktadır.

Gelişim, hiç şüphesiz ki bazı yetkinliklerin kazanılmasıyla gerçekleşir. Bu noktada sertifikaların önemi yadsınamayacak bir boyuta gelmiştir. İşiniz ve eğitiminiz ne olursa olsun, sertifikalar kişinin iş yaşamındaki gelişkinliğini ölçen önemli kaynaklardan birisi durumundadır.

İş dünyasının önceliklerini bilen ve ona uygun eğitimlerle, bireylere ve kurumlara yönelik çözümler üreten firmamız hazırladığı eğitimleri sertifikalarla zenginleştirmeyi ilke haline getirmiştir. “Herkes için e-öğrenme” mottosuyla çıktığımız bu yolda sertifikasyonun önemli olduğunun farkındayız.

E-Eğitim Sertifika Örneğimiz                                                                                                                             

                                      

 

Hangi Ürünlerde Üniversite Onaylı Sertifika Var?

Sitemizdeki birçok eğitimde üniversite onaylı sertifika mevcuttur. Herhangi bir ürünün üniversite sertifikalı olup olmadığını veya onayın hangi üniversite tarafından verildiğini görmek için ürün sayfasındaki “SERTİFİKA” sekmesine bakabilirsiniz.

 

Sertifika Sahibi Olmak Neden Önemli?

Bir adım önde olmayı ilke edinmiş bir bireyseniz, gelişimin sizin için önemli olduğunun farkındaysanız ve yetkinliklerinizi arttırmak istiyorsanız sertifikalar iş dünyasındaki sihirli değneğiniz olabilir.

Sertifikalarınızın Geçerliliği Var mı?

Sertifikalarımızı iş başvurularında  ve çeşitli kuruluşlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ayrıca birçok eğitimimiz Türkiye’nin önde gelen üniversiteleri tarafından onaylanmakta ve sertifikalandırılmaktadır.

Sertifika İçin Ek bir Ücret Ödeyecek Miyim?

Hayır. Sertifika için ayrıca bir ücret ödemenize gerek yoktur.

Yurtdışına Sertifika Gönderimi Yapıyor Musunuz?

Sertifikaların sadece yurtiçindeki şehirlere gönderimini yapıyoruz. Ama yurtdışında yaşayan kullanıcılarımıza istekleri doğrultusunda sertifikanın online formatlı halini e-posta ile yolluyoruz.

Sertifikanın Kargoyla Evime/İş Yerime Gelmesi İçin Ek Bir Ücret Ödeyecek Miyim?

Hayır. Kargo için ayrıca bir ücret ödemenize gerek yoktur. 

 

 

Contlearn’ün Sağladığı Sertifikaları nasıl edinebilirim.

Contlearn internet sitesinden satın almış olduğunuz eğitimleri tamamladıktan sonra sertifikaları edinebilirsiniz. Sertifika eğitimlerinin etkin çalışmasını sağlamak için, sitemiz bünyesinde oluşturduğumuz kontrol sisteminde kullanıcın eğitimi tamamlayıp tamamladığı, sınav varsa kaç puan aldığı görülmektedir. Dolayısıyla eğitimi tamamlamayanlar için sertifika vermemiz söz konusu olmamaktadır.

 Contlearn’de neden farklı iki türde sertifika var?

Firmamız Katılım Sertifikası ve Başarı Sertifikası adı altında iki sertifika vermektedir. Katılım Sertifikası, satın almış olduğu eğitimi tamamlayan bütün kullanıcılara verilirken, Başarı Sertifikası satın olmuş olduğu eğitimde sınav bulunan ve bu sınavı geçen kullanıcılara verilen sertifikadır.

Sertifikalar adrese teslim ediliyor mu?

Tamamlamış olduğunuz eğitim sonrasında talebiniz doğrultusunda sertifikanız adresinize yollanmaktadır. Dilerseniz sertifikanızı elektronik ortamda e-mail aracılığıyla da teslim alabilirsiniz.

 

Ücretsiz Eğitimler Hakkında

Ücretsiz e-eğitimlerde sertifikalarınız PDF formatında mail adresinize yollanmaktadır. Kargo ücretini ödemeniz karşılığında adresinize gelmesini istiyorsanız özel olarak belirtmeniz gerekmektedir.